CUBE 70 MC IB - PIUSI стаціонарна заправна колонка

Розподілювач дизельного палива для індивідуального використання. Самозаливний крильчастий насос, оснащений обводом, встановлений на віброгасильні опори. Механічне ущільнення. Індукційний двигун, оснащений тепловим захистом від перегрівання.
Автоматичний пістолет з поворотним з’єднанням. Вбудований тримач пістолета з важелем пуск/зупинка насоса. Сітчатий фільтр зі сторони всмоктування насоса. Оснащений лічильником літрів з овальними шестернями та електронним блоком, що дозволяє керування багатьма користувачами та налаштування подачі. Локальна пам’ять останніх 255 операцій. Інтерфейс ПК для експорту та організації даних. Можливість вказати код автомобіля та кілометраж, дату і час подачі.

На замовлення: спеціальне програмне забезпечення з можливістю роздрукувати детальну інформацію про подачу та сумарні дані для користувача. Пропонуємо магнітні ключі (Kit keys) для ідентифікації користувачів.

Насос постачається без всмоктувального рукава та напірного рукава. Можна укомплектувати всмоктувальним та напірним рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж за 10 метрів від ємності, при встановленні далі, ніж 10 метрів, незначним чином буде зменшуватися продуктивність).

Властивість Значення
Вага 25 кг
Впускний/випускний отвір 1''x1''
Висота "сухого" всмоктування 2,5 м
Гарантійний термін 12 міс
Тиск на виході 2 бар
Довжина шнура 2 м
Заборонені рідини бензин, вода, алкоголь
Максимальна температура довкілля 50 град.
Максимальний час безперервної роботи 30 хв
Мінімальна температура довкілля -20 град.
Обвідний клапан Так
Похибка 0.005
Продуктивність 70 літр/хв
Дозволені рідини Дизель
Ступінь захисту IP 55
Тип лічильника Механічний
Струм 4 А
Рівень шуму 75 дБ
Шнур живлення Так
Группа товарных единиц: