Компанія ОРІОН візьме участь у міжрегіональній виставці "АгроПром - Полтава”

Шановні партнери та клієнти!

Доводимо до Вашого відома, що 14-15 листопада 2013 року компанія ОРІОН візьме участь у VII міжрегіональній виставці-ярмарку «АгроПром — Полтава». Виставка будет присвячена сільськогосподарському обладнанню, а також різноманітним новинкам у сфері розвитку агропромислового комплексу. Запрошуємо усіх наших партнерів та клієнтів, що цікавляться новими розробками та проектами у сільському господарстві, відвідати дану виставку. 

Виставка буде проходити у Виставковому залі за адресою: Україна, м. Полтава, Площа Незалежності, 5. Як і у попередній раз, виставковий стенд компанії ОРІОН буде розміщений на виставковому місці №21. 

Компанія ОРІОН представить на виставці комплексне рішення для обліку витрат палива на основі вже зарекомендувавших себе лічильників палива серії CONTOIL від заводу Aquametro, а також експертно-аналітичної системи GPS моніторингу транспорту власної розробки - WTM. Ознайомитися з лічильниками палива, а також з новою комплексною системою GPS моніторингу WTM Ви зможете, відвідавши наш виставковий стенд.

Раді будемо бачити Вас!