Конференція з представником заводу "Aquametro AG"

27 серпня 2011 г. у центральному офісі компанії «Оріон» пройшла конференція, на яку були запрошені директор відділу маркетингу та продажу Швейцарської компанії «Aquametro AG» Мартін Хісс, партнери з багатьох міст України, щоб зкоординувати свої дії та вивчити нові конструктивні особливості продукції компанії.

Компанія «Оріон» є офіційним дистриб’ютором швейцарської компанії «Aquametro AG», яка знаходиться у Базелі та виробляє вимірювальну та реєструючу техніку у сфері контролю палива, теплоенергетики, водопостачання та систем зчитування та передачі даних.

На конференції Мартін Хісс провів презентацію, у якій розказав про етапи виробництва витратомірів, технічні нововведення, ознайомив з новими розробками, які у найближчий час повинні з’явитися на ринку.

У свою чергу, нашими спеціалістами були запропоновані на розгляд заводом зміни до конструкції лічильників для більш зручного монтажу витратомірів, а також для зручності підбору комплектуючих до них.

По завершенні конференції керівництвом компанії були вручені сертифікати кращим дилерам компанії «Оріон».

Компанія «Оріон» планує у майбутньому проводити подібні конференції для обміну досвідом та підвищення кваліфікації наших спеціалістів, розробки нових та покращення старих технологій встановлення.