Корпоративна відповідальність - девіз нашої роботи!

Корпоративна відповідальність компанії "Оріон" - це вагома складова системи цінностей, що вказує на готовність підприємства брати відповідальність перед користувачами продуктом, розуміти потреби ринку та кінцевого споживача, а також якісно відповідати на усі виклики часу, у якому воно функціонує. Така відповідальність впливає на діяльність компанії та формує її позитивний імідж та, відповідно, імідж тих компаній, які вона представляє в Україні.

Найвища якість та безпека продуктів та послуг — головний пріоритет компанії. Це також відповідальність перед користувачами та партнерами у бізнесі. Компанія постачає на ринок продукт, який сертифікований в Україні. А тому і надання товарів, послуг, гарантійного та сервісного обслуговування повинні відповідати найвищим стандартам.

У зв’язку з цим компанія "Оріон", як офіційний представник компанії Aquametro в Україні, вводить новий сервіс корпоративної відповідальності. Віднині будь-який власник обладнання, що вироблено компанією Aquametro, може звернутися до компанії "Оріон" з будь-якого питання. Якщо у Вас виникла необхідність у вдосконаленні, усуненні неполадок, або будь-які інші питання, ми у найкоротший термін готові надати допомогу у налаштуванні, ремонті та модернізації продукції компанії Aquametro, а також її сервісному обслуговуванні.

Ми готові отримати від Вас відгуки про компанії, що постачали та встановлювали Вам обладнання компанії Aquametro. Ваші компетентні відгуки дозволять нам покращити та вдосконалити рівень обслуговування у майбутньому. Ми цінуємо Вашу компетентну думку!