Китайські "клони" швейцарських лічильників

Останнім часом стали почастішали випадки, коли під виглядом лічильників компанії Aquametro — швейцарського виробника зі світовим іменем — стали продаватися їхні «клони» невідомого виробництва. Нам неодноразово стали надходити дзвінки зі скаргами та претензіями до якості приладів від підприємств, які їх придбали.

Компанія «Оріон» пропонує тільки оригінальну продукцію, зроблену у Швейцарії та з державною сертифікацією в Україні, тому гарантує своїм клієнтам якість та надійність лічильників «Aquametro». Стосовно інших виробів, ми не можемо відповідати за їхню якість та просимо Вас бути уважними з вибором.

 

Чому ми рекомендуємо витратоміри заводу Aquametro?

Компанія "Aquametro" AG (Швейцарія) заснована у 1928 році. Її прилади успішно експлуатуються на заводах таких концернів як: BASF, Mercedes Benz, Samsung, Hyundai, Daewoo. З 1993 року виробництво відповідає стандарту якості ISO 9001, а у 1997 році завод сертифікований за міжнародним стандартом EN45000. Продукція, що надається компанією, задовільняє високі вимоги щодо точності вимірювань, безпеки та надійності, а також постійно вдосконалюється.

Висока якість лічильників також підтверджує великий — до 25 років — ресурс напрацювання до відмови.

 

У листопаді 2011 року прилади компанії «Aquametro» пройшли процедуру державної сертифікації в Україні. У своєму класі це єдині лічильники-витратоміри, що мають сертифікат відповідності українського зразка. Це дозволяє використовувати їх у комерційних цілях, а їхні показники можуть слугувати підставою для списання палива.

 

Як визначити, що перед Вами витратомір заводу Aquametro?

У першу чергу, їх відрізняє марування. На корпусі та упаковці кожного лічильника вказані серія та модель лічильника, а також назва та логотип заводу-виробника Aquametro. Також відрізнити оригінальну продукцію можна і за зовнішнім виглядом.

Маркування та зовнішній вигляд лічильників Aquametro, представлених на нашому ринку, Ви можете подивитися у нас на сайті.

Нижче наводимо моделі, за які найчастіше за все видають «клони»:

VZO-4 OEM

VZO-8 OEM

Просимо звернути особливу увагу на те, що корпус лічильника виконаний з латуні, а геркон — з пластику чорного кольору виробництва німецької компанії Hamlin.

Сподіваємося, що ця інформація допоможе Вам уникнути можливих проблем та зробити правильний вибір.