Міф про часте очищення лічильників.

Існує такий міф: "Лічильники необхідно регулярно чистити". Однак, давайте розбиратися. 

Робота паливної системи з лічильником витрат палива здійснюється таким чином. При вмиканні запалювання паливний насос закачує паливо в систему. Паливо з баку потрапляє на фільтр грубої очистки, на цьому етапі паливо очищується від крупних частинок сміття. Потім паливо проходить через фільтр тонкої очистки, тут воно очищуєтся від найменших часточок (5-10 мікрон, приблизно у тисячу раз менше пісчинки). І тільки після цього очищене паливо поступає на лічильник. Далі паливо поступає у систему впорскування, де відбувається розпилення та утворення паливно-повітряної суміші.

Для кожного двигуна виробником встановлені допустимі терміни заміни паливних фільтрів. Тому питання про те, що лічильники потребують регулярного очищення, стає актуальним тільки у випадку недбалого ставлення до самої техніки в першу чергу. Якщо вчасно не змінювати фільтри у паливній системі двигуна, то чистка лічильника - це найменша неприємність, яка тільки може статися. Величезною проблемою при несвоєчасній заміні фільтрів є засмічення системи впорскування палива. Таким чином, забиваючись (внаслідок недбалого ставлення обслуговуючого персоналу), лічильник сам стає ще одним додатковим «фільтром» на шляху сміття до системи впорскування палива.

Висновки: При своєчасній та правильній заміні фільтрів палива лічильники не потребують очищення. Лічильники витрат палива «Aquametro» зроблені таким чином, що навіть хімічні домішки (солі, бензоли, етили та ін.) не накопичуються в лічильнику. У своїй практиці ми стикались з лічильниками, які пропрацювали 25 років та досі знаходяться у ідеальному робочому стані.

Навіть якщо лічильник все-таки засмітився, процедура очищення досить швидка, нескладна і недорога (біля 100 грн.). 

Хотілося б навести приклад: датчики рівня палива ДРП потребують 1 раз в рік повторного калібрування. Вартість цієї процедури становить 400 — 1000 грн., а займає від 6 до 10 годин (промовчимо про величезні баки 3000-6000 літрів).