Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2015»

З 3 по 6 червня компанія «ОРІОН» брала участь у одній з наймасштабніших агропромислових виставок України - «АГРО-2015», що відбувалась на території Експоцентру України (ВДНГ).

Ця міжнародна виставка нараховувала понад 1100 учасників з 16 різних країн, що представляли різноманітні рішення та обладнання для успішного ведення сільськогосподарської діяльності.

В рамках даної виставки компанія представила обладнання та технології для контролю та обліку витрат пального на базі швейцарських лічильників палива виробництва заводу «Aquametro», а також Комплексної експертно-аналітичної системи моніторингу транспорту WTM власної розробки. Дані продукти орієнтовані на впровадження інноваційних технологій, які дозволять розвивати агропромисловий комплекс, мінімізувати витрати та збільшити прибуток як великих, так і малих сільськогосподарських підприємств. Особливим попитом наша продукція користувалась у підприємств, що бажали організувати облік палива та запобігти фінансовим витратам, пов’язаним з нераціональним використанням пального. 

За результатами виставки компанії «ОРІОН» вдалося налагодити контакти з новими виробниками та підприємствами, а також заключити ряд договорів на постачання нашої системи та обладнання.