Розширення асортименту

Одним із найголовніших напрямків діяльності компанії «Оріон» є дистрибуція лічильників палива та систем контролю витрат палива. За роки роботи, компанія накопичила величезний досвід у виборі оптимального асортименту цієї продукції, її встановлення та обслуговування.

Але однією з ключових концепцій компанії є постійне зростання та розвиток!

У наш час економічна ситуація у країні зазнає серйозних змін, і це здійснює великий вплив на бажання та вимоги клієнтів. Тому компанія «Оріон» приділяє все більше часу розширенню та доповненню асортименту продукції.

Ми раді повідомити усім клієнтам та партнерам про розширення асортименту продукції! Це відбувається для того, щоб повністю задовільнити потреби замовників та клієнтів.

Тепер вибір продукції не обмежується тільки лічильниками палива. Спеціально для усіх клієнтів асортимент компанії доповнився паливороздавальними колонками, різноманітними типами підігрівачів дизельного палива, а також різними паливними фільтрами для дизельного палива та бензину.

 

З усіх питань стосовно нової низки обладнання, яку пропонує компанія «Оріон», звертайтеся до наших спеціалістів, які будуть раді відповісти на усі Ваші питання.

 

З повагою,

Компанія «Оріон»