Сертифікат затвердження засобів вимірювальної техніки

Внесення продукції «AquaMetro» AG до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки

24 жовтня 2011 року компанія «Оріон» почала процедуру внесення вимірювальних приладів виробництва "AquaMetro" AG до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки. Для цього на завод-виробник була відправлена делегація з державної установи «УкрМетрТестСтандарт», яка проведе там неділю.

Під час перебування на заводі, працівниками метрологічної служби будуть виконані наступні процедури:

  • аналіз процесу виробництва;
  • аналіз всієї необхідної технічної документації, що підтверджує якість приладів;
  • перевірка усіх калібрувальних стендів, на яких проводиться калібрування та тестування лічильників палива;
  • перевірка відповідності якості встановленим в Україні нормам та вимогам;
  • перевірка приладів на безпеку та надійність.

Дана процедура проводиться з метою підтвердження якості вимірювальної техніки, для створення бази сертифікованих вимірювальних приладів, а також для підтвердження відповідності засобів вимірювальної техніки вимогам статті 26 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та встановленим нормам і правилам.

Після проведення усіх процедур, державна компанія «УкрМетрТестСтандарт» підготує усі необхідні документи та надасть офіційне заключення для внесення вимірювальних приладів компанії «AquaMetro» до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки, а також буде виданий сертифікат про затвердження типу засобів вимірювальної техніки.

Компанія «Оріон» перша в Україні проводить внесення до Державного реєстру лічильників палива швейцарської компанії «AquaMetro»! Це допоможе нашим клієнтам отримати додаткове підтвердження на державному рівні якості продукції, яку ми постачаємо.