Візит до Швейцарії

10 лютого 2016 року компанія «Оріон» відвідала завод «Aquametro» у Швейцарії. У рамках зустрічі представники компаній обговорювали перспективи подальшої співпраці, а також ділилися досвідом та новими ідеями у сфері контролю витрат палива.

Працівники заводу-виробника представили нову модель лічильників VZF II та розповіли про плани подальшої модернізації лінійки лічильників палива.

Перед тим, як відвідати завод у Швейцарії, компанія «Оріон» ретельно вивчила ідеї та побажання клієнтів для вдосконалення лічильників. Надзвичайно важливо знати потреби кінцевих споживачів, які безпосередньо працюють з даними продуктами. Під час зустрічі були представлені ці думки та відгуки, що допомогло представникам виробника краще зрозуміти потреби українського ринку.

У заключній частині зустрічі компанії обговорили плани майбутньої взаємовигідної співпраці та домовилися і надалі спільно працювати над інноваційними розробками, які б задовільнили попит на українському ринку.

Компанія «Aquametro» наголосила на важливості постійного діалогу з українським партнером. Це допомагає бути ближчим до клієнтів та залишатися у курсі останніх тенденцій. Варто відмітити, що Швейцарія була і залишається флагманом у сфері новітніх розробок та зразком якості товарів.