Виставка у Полтаві

17– 18 листопада 2011 року у місті Полтава, Україна, проходила Всеукраїнська спеціалізована агропромислова виставка «АгроПром-Полтава», у якій також брала участь компанія «Оріон».

«АгроПром-Полтава» - це міжрегіональна агропромислова виставка, яка стала популярним та доволі значимим заходом у регіоні. Виставка збирає представників різних сільськогосподарських підриємств з усіх регіонів України. Тут демонструються кращі досягнення аграрного сектору, а також встановлюються орієнтири для подальшого його розвитку.

У цьому році виставка була присвячена таким темам:

• Сільськогосподарська техніка та запчастини;
• Засоби механізації для малих сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, дачних ділянок і т.д.;
• Обладнання та технології для переробки, транспортування, зберігання та упаковки сільськогосподарської продукції.

Та багато іншого.

На даній виставці компанія «Оріон» представляла лічильники палива та системи контролю витрат палива від швейцарського виробника, компанії «AquaMetro». Ця продукція протягом вже декількох років успішно використовується багатьма сільськогосподарськими підприємствами для ведення обліку витрат дизельного палива.

Ні для кого не таємниця, що питання економії палива та зниження витрат на нього є одними з найважливіших для сільськогосподарських підприємств у даній економічниій ситуації в країні. Тому дана продукція користувалася попитом як серед керівників великих сільськогосподарських підприємств, так і серед власників фермерських господарств з автопарком. Особливий інтерес привернули механічні лічильники палива завдяки своїй доступності, точності, простоті та зручності у використанні.

 

Спеціалісти компанії «Оріон», які були присутні на виставці, надавали детальну технічну інформацію про лічильники палива, а також консультацію та рекомендації з вибору необхідного лічильника палива усім зацікавленим клієнтам.

Також після завершення заходу компанії «Оріон» вручили Диплом учасника виставки.