Європейські технології обліку

Ні для кого не таємниця, що Асоціація з Євросоюзом потягне за собою низку змін у звичній системі, за якою звикли жити і працювати більшість українських підприємств. Чим швидше господарі підприємств зрозуміють ці зміни та візьмуть їх до уваги, тим більше у них буде шансів зберегти бізнес конкурентоспроможним, рентабельним і прибутковим.

Важко знайти в Україні сільськогосподарське підприємство, на якому не було б транспорту. Ще складніше сперечатися з тим фактом, що на кожному підприємстві, яке має автопарк, завжди існувала ціла низка проблем, починаючи з розкрадання палива, закінчуючи недбалим ставленням до техніки. Ці проблеми неодмінно тягнуть за собою високий відсоток витрат на підприємстві. Самі подумайте, кожен заїзд одного транспортного засобу на заправку передбачає зменшення бюджету підприємства як мінімум на 100-500 євро. А, враховуючи те, що серед водіїв знайдеться не мало тих, хто обов’язково зіллє частину палива собі, після декількох заправок виникнуть питання: як же можна економити паливо, боротися з розкраданням та скоротити витрати?

Багато власників намагаються особисто контролювати водіїв, вести облік руху палива в ручному режимі. Але на підприємстві, що має понад 20 одиниць техніки, це практично неможливо зробити, тим більше, що проблема не обмежується тільки зливанням палива. Є такі аспекти, як недбале ставлення водія до роботи, надмірне споживання палива, несправності в роботі транспортного засобу. Виходить парадокс: економити потрібно, але облік тягне за собою додаткові витрати.

Компанія «ОРІОН» пропонує ефективне, сучасне, хмарне рішення «під ключ», яке потягне за собою мінімум матеріальних і часових витрат, однак дасть максимум автоматизованого обліку палива і техніки, як результат - значну економію коштів.

Асоціація з Євросоюзом вимагатиме від Українських компаній збільшення витрат на оплату праці персоналу, затрати на сертифікацію своєї продукції за нормами Євросоюзу, при цьому, вірогідно, доведеться зменшувати ціну своєї продукції, аби вийти на нові європейські ринки та успішно конкурувати з місцевими виробниками. У таких жорстких умовах менеджменту наших компаній вже не вийде закривати очі на нецільове використання ресурсів компаній, перекриваючи витрати високим відсотком рентабельності, доведеться навчитися рахувати усі витрати і тратити на це мінімум коштів і часу.

Ви готові до цього? Західні конкуренти вже мають подібні інструменти обліку, вони дуже давно живуть в умовах 3-7% рентабельності бізнесу.

У чому переваги рішення від компанії «ОРІОН»?

  1. Використання для обліку проточних лічильників палива компанії «Aquametro» Швейцарія. (більшість компаній помилково намагаються налагодити облік палива за допомогою вимірювання об’єму палива в баках. Це велика помилка, оскільки паливо з баку може піти у двигун, а може бути злите у ємність водію, причому зливатися буде не з баку і в процесі руху, і системи, основані на вимірюванні об’ємів палива у баку, нічего не запідозрять).

  2. Ми використовуємо виключно хмарні технології. (Це дає можливість використовувати для роботи будь-який прилад з виходом у Інтернет, з будь-якої точки планетиВідпадає необхідність у обслуговуванні додаткових серверів, інсталюванні системи кожен раз після оновлення операційної системи. Все, що необхідно, - це увійти на сайт під своїм Login-ом і потратити декілька хвилин в день на аналіз автоматично зібраної інформації)

  3. Наші рішення використовують провідні підприємства України.

Компанія «ОРІОН» понад сім років активно впроваджує на ринку України лічильники витрат палива виробництва швейцарської компанії «Aquametro», а також пропонує комплексне рішення для обліку палива. Провідними спеціалістами компанії «ОРІОН», разом із експертами заводу «Aquametro» була розроблена комплексна експертно-аналітична система моніторингу транспорту «WTM». Можливості даної системи не обмежуються тільки надточним вимірюванням витрат палива, але і дозволяють контролювати куди та скільки пішло палива, визначати несправності у роботі транспортного засобу і паливної системи. Пріоритетним напрямком даної системи моніторингу є саме контроль споживання палива і зменшення витрат замовника, а не управління маршрутом транспорту. Дана система легко підлаштовується під індивідуальні вимоги замовника, дозволяючи йому створювати звіти, які відповідають саме його вимогам. Таким чином, використовуючи одну просту програму, замовник отримує максимум інформації про споживання палива, роботу одиниць транспорту, маршрут руху транспортних засобів та багато іншого. Вартість контролю витрат палива зводиться до одноразових вкладень у купівлю лічильника та щоквартальної абонплати за обслуговування системи «WTM». З мінімальними витратами клієнт отримує максимум інформації та економії.

Використовуючи надточні лічильники палива «Aquametro» і комплексну систему «WTM» Ви зможете значно скоротити витрати підприємства на придбання ПММ і обслуговування транспорту, запровадивши передові європейські технології, підвищивши таким чином рентабельність підприємства.