Автомобільний транспорт

     Автомобільний транспорт – одна з найважливіших галузей народного господарства. У сучасних умовах неможливо уявити собі розвиток економіки без добре налагодженої транспортної системи. Від її чіткості та надійності багато у чому залежать режим та ритм роботи промислових підприємств, будівництва та транспортних установ. Наряду з іншими видами транспорту він забезпечує раціональне виробництво та обертання продукції промисловості та задовільняє потреби населення у перевезеннях.

 

     На жаль, власники автотранспорту у наш час стикаються з багатьма проблемами:
 • витрати на паливо та паливні матеріали займають значну частину витрат підприємства;
 • недобросовісне ставлення працівників підприємства до транспортних засобів та їхнє небажання економити паливо;
 • неможливість проконтролювати реальне споживання палива транспортним засобом;
 • неможливість прорахувати реальні витрати паливо, що призводить до значної переплати;
 • використання норм списання палива, затверджених ще за часів СРСР, які були значно завищені.

Наприклад, вантажний автомобіль проходить у місяць біля 10 000 км. Це приблизно 3000 літрів палива. У середньому водій приписує близько 10% споживання палива (а це 300 літрів), що дорівнює ще 1000 км пробігу Вашого автомобіля. Враховуючи сучасні ціни на паливо, не важко вирахувати реальну переплату підприємства, яка становитиме вагому суму.

 

      Рішення всіх перерахованих проблем лягає на плечі керівника підприємства та неодмінно передбачає економічну сторону питання.

     Як економити паливо?

   Важливу задачу економії палива можна вирішувати різноманітними способами. У наш час на ринку представлена велика кількість систем для контролю палива, таких як: ДРП (Датчик Рівня Палива), лічильники палива різних типів (роторні, турбинні, шнекові, ультразвукові і т. д.). Деякі навіть мають переваги перед лічильниками компанії "AquaMetro AG", але вони з самого початку розраховані на більші об’єми палива та значно дорожчі у ціні.

    Ми не будемо Вас обманювати вигаданими відсотками економії, оскільки ми не “продаємо панацею від крадіжок”, а впроваджуємо точний, функціональний та надійний інструмент керівника для повного контролю транспорту з гарантією заявлених характеристик — надточні лічильники палива від світового лідера з виробництва контрольно-вимірювальної техніки, швейцарської компанії "AquaMetro AG"!

 

     Ваші переваги при встановленні лічильника палива компанії "AquaMetro AG":

 • можливість вести постійний контроль реального споживання палива з високою точністю;
 • застосування лічильників палива дозволяє підприємствам отримувати об’єктивну інформацію про час та режим роботи машин;
 • за допомогою лічильників палива можна розробити НОРМИ ВИТРАТ пального на окремих маршрутах та машинах;
 • вимірювання витрат палива не вимагає будь-яких додаткових пристроїв;
 • надійність роботи та точність показників не залежать від положення лічильника, густини рідини, нерівномірності потоків та вібрацій.

     Як показує практика, використання лічильників палива разом з системою преміювання водіїв, які зекономили більше палива у результаті оптимального режиму роботи транспортного засобу, є фактором мотивування інших водіїв. Такий метод допомагає добитися роботи транспорту у більш бережному режимі та, як результат, продовжити термін експлуатації, а також вчасно виявити несправності у роботі паливної системи.

     Недоліки лічильника палива:

 • необхідне втручання у паливну систему транспортного засобу.

     Лічильник палива ніяк не впливає на працездатність та зменшення потужності двигуна, оскільки падіння тиску у лічильнику мінімальне, що жодним чином не може відобразитися на роботі транспортного засобу.

 

     Слід відмітити, що не всі працівники підприємства з радістю сприйматимуть той факт, що брати паливо для особистих потреб буде неможливо, а побороти подібну звичку, напрацьовану роками,  непросто. При встановленні лічильників палива можливі випадки навмисного та цілеспрямованого виведення з ладу приладів, що спричинить додаткові витрати підприємства. Ми рекомендуємо для початку переконатися у результативності роботи даних витратомірів, використовуючи менш дорогі, але не менш ефективні, механічні лічильники палива «AquaMetro». Вони не потребують додаткового обладнання або обслуговування, потрібно тільки знімати показники з лічильників перед виїздом.
     Після налагодження роботи з контролю палива з використанням механічних витратомірів палива, можна легко вдосоконалити систему, використавши нові моделі лічильників з підключенням до системи GPS.