Залізничний транспорт

     Залізничний транспорт – один з найпопулярніших видів транспорту в Україні. Він, завдяки своїй надійності, регулярності, можливості перевезення вантажів та пасажирів незалежно від пори року та погодних умов, широко використовується як у внутрішніх, так і у міжнародних масштабах.

     Наряду з усіма своїми перевагами, залізничний транспорт також має деякі проблеми

До цих проблем можна віднести:

  • у зв’язку із великим споживанням палива двигуном локомотива, витрати на паливо займають велику частину бюджету підприємства
  • неможливість визначити реальні витрати палива;
  • недостатній рівень професіоналізму та майстерності локомотивних бригад, що призводить до надмірних витрат палива;
  • недобросовісне ставлення працівників до транспортного засобу;
  • нераціональне використання палива.

 

     Від правильного рішення подібних проблем залежить рентабельність підприємства. Оскільки більшу частину витрат підприємства займають витрати на паливо, особливу увагу слід звернути на питання економії палива.

Як економити паливо?

    Важливу задачу економії палива можна вирішувати різноманітними способами. У наш час на ринку представлена велика кількість систем для контролю палива, таких як: ДРП (Датчик Рівня Палива), лічильники палива різних типів (роторні, турбинні, шнекові, ультразвукові і т. д.). Деякі навіть мають переваги перед лічильниками компанії "AquaMetro AG", але вони з самого початку розраховані на більші об’єми палива та значно дорожчі у ціні.

    Ми не будемо Вас обманювати вигаданими відсотками економії, оскільки ми не “продаємо панацею від крадіжок”, а впроваджуємо точний, функціональний та надійний інструмент керівника для повного контролю транспорту з гарантією заявлених характеристик — надточні лічильники палива від світового лідера з виробництва контрольно-вимірювальної техніки, швейцарської компанії "AquaMetro AG"!

 

Економічний ефект від впровадження лічильників палива «AquaMetro» складається з наступних складових:

  • запобігання крадіжок дизельного палива з тепловозів під час експлуатації;
  • оперативне відстеження технічного стану локомотива, своєчасний ремонт та, як наслідок, запобігання надмірним витратам палива;
  • вживання організаційно-оперативних заходів, що забезпечують раціональне використання кожного локомотива на окремих ділянках виробництва та маршрутах
  • зниження витрат палива за рахунок впровадження системи об’єктивного нормування, автоматизованого обліку та контролю.

Як показує практика, преміювання машиністів, які управляють локомотивом у найоптимальнішому режимі та економлять таким чином паливо, допомагає стати прикладом для решти машиністів та мотивувати їх до економії палива.

Недоліки лічильника палива:

  • необхідне втручання у паливну систему транспортного засобу.

     Лічильник палива ніяк не впливає на працездатність та зменшення потужності двигуна, оскільки падіння тиску у лічильнику мінімальне, що жодним чином не може відобразитися на роботі транспортного засобу.

    Використання лічильників палива компанії "AquaMetro" унеможливлює зливання палива на підприємстві для власних потреб працівників. Якщо до встановлення подібні випадки були звичайним явищем, то після встановлення можливим є невдоволення працівників, навіть до навмисного виведення з ладу приладів, їхнього засмічення або пошкодження. Таким чином, раціональним рішенням на першому етапі є впровадження механічних лічильників палива. Вони доступні у ціні, але нічим не поступаються у якості більш дорогим моделям. Дані про витрати палива зчитуються безпосередньо з приладу, тому Вам не потрібне буде додаткове обладнання. У подальшому для оптимізації робочого процесу та більш зручного отримання даних з усіх транспортних засобів, на яких встановлені витратоміри, можна перейти на більш вдосконалені моделі лічильників з підключенням їх до GPS-систем.