Котельні установки

Котельні установки знайшли дуже широке використання у сучасній промисловості. Ми з Вами живемо у епоху, коли різноманітні енергоносії дуже широко використовуються в усіх галузях промисловості. У побуті щодня ми використовуємо енергоносії та без них вже не бачимо свого життя. Одним з таких енергоносіїв є котельне та пічне паливо

Пічне побутове паливо передбачене для спалювання у опалювальних установках невеликої потужності, розміщених безпосередньо у жилих приміщеннях, а також у теплогенераторах середньої потужності, які використовуються у сільському господарстві для приготування кормів, сушки зерна, фруктів, консервування та інших цілей.

 

Основною проблемою при використанні котельних установок є неможливість проконтролювати та підрахувати реальний рівень витрат палива, у зв’язку із залежністю витрат палива від багатьох факторів, таких як:

  • погодні умови;
  • якість палива
  • режим експлуатації обладнання;
  • технічний стан обладнання.

Щорічне підвищення цін на енергоносії для котельних змушує керівників підприємств всерйоз задуматися над проблемою обліку та економії пального. У зв’язку з цим увиникає необхідність вести точний облік палива, яке споживається котельними установками. У наш час на ринку представлена велика кількість систем для обліку палива. Серед них можна відмітити ДРП (Датчик Рівня Палива), лічильники палива різних типів (роторні, турбинні, шнекові, ультразвукові і т. д.). Деякі навіть мають переваги перед лічильниками компанії "AquaMetro AG", але вони з самого початку розраховані на великі об’єми палива та значно дорожчі у ціні.

 

Ми пропонуємо надійний інструмент для повного обліку витрат палива - надточні лічильники швейцарської компанії "AquaMetro AG".

При використанні даних лічильників Ви отримуєте низку переваг:

  • успішне вирішення задачі обліку палива на котельнях будь-якого масштабу;
  • наші системи обліку та просто лічильники дозволяють отримати дані про споживання палива на кожній горілці окремо;
  • постійний контроль витрат палива.

 

Для початку, звичайно, потрібно підібрати основний компонент системи обліку – лічильник палива (витратомір). Ми рекомендуємо в першу чергу найпростіший варіант: встановлення у паливопровід механічних лічильників витрат палива. У цьому випадку легко визначати витрати візуально за показниками лічильника.

Для середніх та великих котелень, а також декількох котелень, які контролюються одним центром, зручний варіант отримання інформації на комп’ютері. У такому випадку ми рекомендуємо використання лічильників палива з імпульсними виходами для підключення до GPS-систем моніторингу.