10 років гарантії на продукцію AquaMetro AG

У липні 2017 року компанія «ОРІОН» святкує десяту річницю успішної співпраці з лідером світового ринку контрольно-вимірювальної техніки, швейцарською компанією «Aquametro».

За цей час нами був проведений колосальний об’єм роботи для того, щоб добитися успіху на ринку України та заслужити авторитет у своїх партнерів, а також постачати нашим клієнтам тільки високоякісну продукцію.

У листопаді 2011 року компанія «ОРІОН» вийшла на новий рівень співпраці з заводом «Aquametro», ставши первшою в Україні компанією, яка внесла лічильники його виробництва до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки в Україні.

На весь асортимент лічильників VZO, VZD, VZP, DFM поширюється гарантійний строк 3 роки. Однак, як показує багаторічна практика, купуючи лічильники та отримуючи на них гарантію у 3 роки, клієнти, як правило, практично ніколи не звертаються до нас з претензіями або невдоволенням продукцією.

Компанія «ОРІОН» настільки впевнена у якості лічильників заводу “Aquametro”, що було прийняте рішення збільшити гарантійний термін обслуговування до 10 роківз моменту введення в експлуатацію!

Віднині, купивши лічильники палива «Aquametro» у компанії «ОРІОН» та підписавши договір на сервісне обслуговування, усі клієнти отримують гарантію на лічильники, яка становить 10 років*.

Ми впевнені, що продукція «Aquametro» задовільнить навіть найвищі вимоги щодо якості та надійності!

 

*10-ти річна гарантія надається за умови підписання договору на гарантійне обслуговування.