Європейські сертифікати "AquaMetro" AG

Сертифікат відповідності типового зразка вимогам технічних регламентів.
Виданий для підтвердження того, що проточні лічильники серії CONTOIL VZF/VZFA з мультифункціональним дисплеєм, виробництва компанії Aquametro AG були протестовані на відповідному обладнанні типу GL Type Approval System..
Виданий у відповідності до Правил та вимог органу сертифікації Germanischer Lloyd.

Сертифікат відповідності типового зразка вимогам технічних регламентів.
Виданий для підтвердження того, що проточні лічильники серії CONTOIL VZO, VZOA, VZF, VZFA, VZF II, VZFA II та DOMINO ARD з кільцевим поршнем з анодованого алюмінію, графіту або жорсткої резини, з роликовим лічильним механізмом або електронним дисплеєм з вимірювальними перетворювачами з реле і аналоговими виходами, виробництва компанії Aquametro AG були протестовані на відповідному обладнанні та відповідають усім вимогам, вказаним у Реєстрі Ллойда, для використання на морських кораблях та установках.
Виданий у відповідності до Правил та вимог органу сертифікації Lloyd's Register EMEA.

Сертифікат відповідності типового зразка вимогам технічних регламентів.
Виданий для підтвердження того, що проточні лічильники серії CONTOIL VZF/VZFA, VZO/VZOA, DFM System, DOMINO ARD, виробництва компанії Aquametro AG повністю відповідають технічним вимогам та регламентам Європейської Ради.
Виданий у відповідності до Правил класифікації Det Norske Veritas' Rules for Classification of Ships, High Speed & Light Craft та Det Norske Veritas' Offshore Standards.

 

Свідоцтво про схвалення типу від Російського Річкового Регістра
Виданий на підтвердження того, що проточні лічильники серії CONTOIL VZO/VZOA, VZF/VZFA, VZD/VZP, DFV випробувані і оглянуті за програмою, погодженою Російським Річковим Регістром.