Контроль палива

Складовою вдалого ведення господарства є ефективне використання ресурсів. Однією з “найболючіших” тем на підприємствах з транспортом залишаються витрати на паливо та паливні матеріали.

Питання економії палива є особливо актуальними. Власники транспорту в наші дні стикаються з багатьма проблемами:

  • витрати на паливо займають значну частину витрат підприємства;
  • недобросовісне ставлення працівників підприємства до транспортних засобів та їхнє небажання економити пальне;
  • неможливість прорахувати реальні витрати на паливо, що призводить до значної переплати;
  • використання норм списання палива, що були затверджені ще за часів Радянського Союзу, та значно завищені.

Наприклад, вантажний автомобіль проходить в місяць біля 10 000 км. Це приблизно 3000 літрів пального. В середньому водій приписує біля 10% витрат палива (а це 300 літрів), що рівняється ще 1000 км пробігу Вашого автомобіля. Враховуючи сучасні ціни на паливо, не важко прорахувати реальную переплату підприємства, яка складатиме вагому суму.

Наша продукція широко використовується на різноманітних видах автомобільної, тракторної, спец. техніки, на річкових та морських суднах, на залізничних локомотивах, а також в котельних, бойлерних та інших стаціонарних установках.За статистикою, отриманою з власного досвіду, після встановлення лічильників палива реальна економія на підприємствах становить не менше 15-30%. Ми не «продаємо панацею від крадіжок», а впроваджуємо точний, функціональний та надійний інструмент керівника для повного контролю транспорту - високоточні лічильники палива від світового лідера з виробництва контрольно-вимірювальної техніки, швейцарської компанії «AquaMetro AG».