Ласкаво просимо до моніторингу (Welcome To Monitoring) WTM.

Шановні партнери та клієнти.   

Протягом останніх двох років компанія «ОРІОН-СІТІ», яка є структурним підрозділом нашої компанії, розробляла систему моніторингу транспорту та витрат палива WTM (Welcome To Monitoring).

З жовтня 2012 року система проходила випробування на великих підприємствах України, таких як ВАТ «Запоріжсталь», де показала себе з найкращого боку.

Та сьогодні ми раді повідомити вам про запуск проекту WTM для всіх бажаючих мати точну та оперативну інформацію про місцезнаходження та витрати палива, а також багато іншого на Ваших автомобілях, сільськогосподарській техніці, спецтехніці, залізничній техніці, річкових та морських кораблях, і т.д.

Дана система розроблялась у тісній співпраці з всесвітньо відомою швейцарською компанією «Aquametro AG». Були враховані усі нюанси та деталі підрахунку витрат палива, отримані в результаті багаторічного досвіду роботи нашої компанії у цій сфері. Система WTM — це інноваційна система моніторингу, яка використовує у своїй роботі найкращі у світі швейцарські проточні лічильники палива Contoil® та рішення компаній ВІАКОМ та RCS.

Віднині компанія «ОРІОН» пропонує усім клієнтам комплексне рішення для контролю витрат палива та моніторингу транспорту, яке може вирішити всі питання, пов’язані з обліком палива, а також раціональним використанням транспортних засобів на підприємствах.