Міжнародна агропромислова виставка

VIII Міжнародна агропромислова виставка

АГРОФОРУМ 2011

Це щорічна агропромислова виставка, яка проводиться з 2004 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Основними тематичними розділами агровиставки були вітчизняна та іноземна сільськогосподарська техніка; різноманітне обладнання для ведення сільськогосподарських робіт; сучасні технології для вирощування та переробки сільськогосподарських культур та багато іншого.

Компанія «Оріон» також брала участь у даній виставці. Нами були представлені системи контролю витрат палива для усіх видів сільськогосподарської техніки, а також рішення для ведення обліку палива на підприємствах.

Оскільки усі сільськогосподарські підприємства в Україні мають у наявності різні види тракторів, комбайнів та інших машин, питання економії дизельного палива для них дуже актуальні. Лічильники палива швейцарського заводу «AquaMetro» користувалися попитом як серед відвідувачів виставки, так і серед самих учасників, що представляли нові одиниці техніки.

Виставка «АГРОФОРУМ 2011» дозволила компанії «Оріон» ознайомити велику кількість сільськогосподарських підприємств із різноманітних регіонів країни та близького зарубіжжя з системами контролю витрат палива виробництва заводу «AquaMetro», а також запропонувати їм просте і доступне рішення проблеми обліку палива на підприємствах.