Міжнародна виставка «Агро-Сумщина - 2013»

17 серпня  на території держпідприємства «Сумський селекційний центр» біля села Сад Сумського району проходила Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок «Агро-Сумщина — 2013», у якій брала участь наша компанія.

Ця виставка-ярмарок – одна із найголовніших подій у житті області, вона презентувала агропромисловий потенціал Сумщини як на території України, так і на міжнародному рівні. У цьому році виставка розмістилась на 12 гектарах відкритої площі.

Аграрні виставки на Сумщині проводяться з 1994 року. Але теперішня - особлива. Вперше проводилась міжнародна виставка (до цього були областні),  на ній були присутні гості з Росії, Білорусії та навіть далекого зарубіжжя - Французи та Німці. Вперше на виставці було так багато участників (понад 300).

У програмі — ознайомлення з сучасними досягненнями вітчизняної та зарубіжної аграрної науки, з найновішими технологіями у рослинництві та тваринництві, харчовій та переробній промисловостях. На окремому майданчику розмістилась масштабна виставка сільгосптехніки. Були представлені училища, колледжі, СНАУ та інші вузи, наші наукові установи, філіали банків, які тісно співпрацюють з аграріями Сумщини, обласні структури, що задіяні у розвитку системи АПК. 

Цікаву програму приготували райони області. Кожен представив стилізоване подвір’я, що відображало можливості кожного району. Кожне таке подвір’я мало своє міні-кафе, де відвідувачі виставки скуштували цікаві блюда та продукцію харчопрому, що виробляється на місцях.

Компанія «Оріон» також брала участь у виставці та представляла лічильники контролю палива Швейцарської компанії «AquaMetro AG» та комплексна експертно-аналітична система моніторингу транспорту WTM (Welcome To Monitoring). Нами були продемонстровані моделі лічильників палива, які використовуються в основному для встановлення на сільськогосподарську техніку.

Продукція компанії «AquaMetro AG», а також система WTM користувалась особливим попитом серед керівників та представників підприємств, у яких є великий автопарк, оскільки вони зацікавлені у значному зниженні витрат на паливо та його економії.