Монтажний комплект для лічильників Aquametro

Категорія:

Автотранспорт
Сільгосптехніка
Спецтехніка
Морські та річкові судна
ЗД транспорт
Котельні і Генератори

Компанія "ОРІОН" розробила універсальний монтажний комплект, передбачений для встановлення лічильників палива CONTOIL® швейцарської компанії Aquametro AG.

До складу монтажного комплекту входять всі необхідні фітинги, які дозволяють встановити лічильники за тупиковою схемою підключення на більшість двигунів, обладнаних механічною паливною системою.

У наш час комплекти випускаються для моделей VZO-4, VZO-8, VZO-4 ОЕМ та VZO-8 ОЕМ.

До комплекту також входять ущілювальні шайби, металеві хомути для кріплення шлангів, комплект болтів з самоконтрувальними гайками для кріплення лічильника та захисного металевого корпусу, набір пломб з пломбувальним тросиком, та пластикові хомути для кріплення шлангів після монтажу.

Завдяки багаторічному досвіду, спеціалістами компанії були відібрані якісні комплектуючі, більшість з яких випускаються на спеціальне замовлення компанії ТОВ "Оріон".

Усі комплектуючі запаяні у зручну компактну скін-упаковку, яка запобігає розсипанню деталей та легко розміщується у підкапотному просторі.

Компанія ОРІОН отримує позитивні відгуки про новий комплект від монтажників, які вже використовують його під час монтажу лічильників.

Крім того, варто відмітити, що окремо поставляються металеві захисні бокси для лічильників.

Для оформлення замовлень просимо зв’язатися з менеджерами компанії "ОРІОН" .