Монтажний комплект для лічильників Aquametro

Компанія ОРІОН розробила універсальний монтажний комплект,передбачений для встановлення лічильників палива CONTOIL® швейцарської компанії Aquametro AG.

До складу монтажного комплекту входять усі необхідні фітинги, які дозволяють встановити лічильники за тупиковою схемою підключення на більшість двигунів, обладнаних механічною паливною системою.

На даний момент комплекти випускаються для моделей VZO-4, VZO-8, VZO-4 ОЕМ та VZO-8 ОЕМ.

До комплекту також входять ущільнювальні шайби, металеві хомути для кріплення шлангів, комплект болтів з самоконтрувальними гайками для кріплення лічильника та захисного металевого корпусу, набір пломб з пломбувальним тросиком, та пластикові хомути для кріплення шлангів після монтажу.

Завдяки багаторічному досвіду, спеціалістами компанії були відібрані якісні комплектуючі, більшість з яких виробляються на спеціальне замовлення ТОВ "Оріон".

Усі комплектуючі запаяні у зручну компактну скін-упаковку, яка перешкоджає розсипанню деталей та легко розміщується у підкапотному просторі.

Компанія ОРІОН отримує позитивні відгуки про новий комплект від монтажників, які вже використовують його для монтажу лічильників.

Крім того, слід відмітити, що окремо постачаються металеві захисні корпуси для лічильників.

Для оформлення змовлень просимо зв’язатися з менеджерами компанії ОРІОН.