Контакти

ТОВ “Оріон” є постачальником Швейцарського заводу  "Aquametro", - світового лідера з виробництва лічильників витрат палива та систем контролю витрат палива, на території України.
Компанія ТОВ «Оріон» постачає на український ринок системи контролю витрат палива, лічильники палива, різноманітні варіанти витратомірів та реєструючу техніку у сфері теплоенергетики, водопостачання та транспортних систем.
Лічильники витрат палива, що представлені нашою компанією, відповідають високим вимогам щодо точності вимірювань, безпеки, надійності та постійно вдосоналюються.

Витратоміри швейцарського заводу «Aquametro» мають усі необхідні якості для використання у АСДУ (Автоматизована система диспетчерського управління), у системах моніторингу рухомих об’єктів (автомобільної техніки, локомотивів, річкових та морських кораблів) та просто для щоденного контролю над витратами палива, починаючи з малих об’єктів ЖКГ, та закінчуючи найбільшими галузевими підприємствами.

Для обліку витрат палива велику роль відіграє висока точність вимірювань. За допомогою наших систем контролю палива Ви зможете здійснювати моніторинг споживання ресурсів у реальному масштабі часу. Аналіз цих даних дозволить уникнути зайвих втрат, суттєво скоротити витрати та підвищити рентабельність підприємства.

Наші контакти:

Поштова адреса:
11500, 
 Житомирська обл.,
м. Коростень, в
ул. Шевченка 8/15
Телефони:
+38(067) 411-15-12
+38(04142) 4-57-79 (ф.)

Web:

vzo.com.ua  aquametro.com.ua

E-mail: orion@vzo.com.ua
   
Тех.підтримка: +38(067) 411-04-03
support@vzo.com.ua