Внесення продукції "AquaMetro" AG до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки в Україні.

Раді повідомити нашим клієнтам та партнерам, що компанія «Оріон» успішно провела та завершила процедуру внесення вимірювальних приладів виробництва швейцарського заводу "AquaMetro" AG до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки в Україні.

До реєстру засобів вимірювальної техніки були внесені лічильники-витратоміри CONTOIL наступних модифікацій:

VZO, VZO OEM, VZOA, VZF, VZFA, VZP, VZD, DFM S, DFM D, DFM EDR, DFM ECO.

Тепер їх можна використовувати не тільки для внутрішнього обліку палива, а і у комерційних цілях. Точність показань витратомірів була підтверждена відповідними сертифікатами та протоколами, тому показання лічильників можуть слугувати підставою для списання палива.

Спеціально для внесення приладів до реєстру у жовтні 2011 року на завод-виробник була відправлена делегація з державного підприємства «Укрметртестстандарт», яка провела всі необхідні роботи з тестування вимірювальних приладів.

Під час перебування на заводі, співробітники метрологічного інституту виконали такі процедури:

  • провели аналіз процесу виробництва;

  • аналіз усієї необхідної технічної документації, що підтверджує якість приладів;

  • перевірили усі калібрувальні стенди, на яких проводиться калібрування та тестування лічильників палива;

  • перевірили відповідність якості встановленим в Україні нормам та вимогам;

  • перевірили прилади на безпеку та надійність.

Дані процедури були проведені з метою підтвердження якості вимірювальної техніки, яку пропонує компанія «Оріон», для створення бази сертифікованих вимірювальних приладів, а також для підтвердження відповідності даних засобів вимірювальної техніки вимогам статті 26 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та встановленим нормам і правилам.

Після проведення необхідних випробувань та перевірок, державна компанія «Укрметртестстандарт» підготувала усі необхідні документи та надала офіційне заключення для внесення вимірювальних приладів компанії «AquaMetro» до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки, а також був виданий сертифікат про затвердження типу засобів вимірювальної техніки.

 

З повагою,

Компанія «Оріон»