Виставка-ярмарок "Агро-Сумщина-2011"

17 вересня 2011 року у селищі Сад, Сумського району, проходила агропромислова виставка-ярмарок під назвою «Агро-Сумщина-2011», на якій були представлені досягнення агропромислового комплексу.

На виставці демонструвались досягнення в області науки та освіти, тваринництва, рослинництва, харчової та переробної промисловості, механізації сільського господарства.

Особливий акцент під час проведення виставки робився на механізацію сільського господарства. На виставці були представлені нові зразки тракторної техніки вітчизняних та імпортних виробників, нові комбайни та сільськогосподарські автомобілі, а також різноманітні зразки спецтехніки.

Компанія «Оріон» теж брала участь у виставці та представляла лічильники контролю палива Швейцарської компанії «AquaMetro AG». Нами були продемонстровані моделі лічильників палива, які використовуються в основному для встановлення на сільгосптехніку.

Продукція компанії «AquaMetro AG» користувалась особливим попитом серед керівників та представників компаній, у яких є великий автопарк, оскільки вони зацікавлені у значному зниженні витрат на паливо та його економії.

У цьому році проведення виставки-ярмарку співпало зі святом Дня Сумського району, тому протягом дня кращі колективи народної творчості розважали гостей прекрасними концертними номерами.

Компанія «Оріон» планує подальшу участь у різних сільськогосподарських та спеціалізованих виставках.