Взяли участь в міжнародній конференції дистриб'юторів AquaMetro 2016

З 6 по 7 вересня 2016 року в місті Тервиль (Швейцарія) проходила перша міжнародна конференція дилерів продукції AquaMetro. Представники AquaMetro з 17 країн світу зібралися, щоб познайомитися з новинками в асортименті підприємства і обговорити питання, що хвилюють їх.

Українська делегація, у складі 4-х ведучих співробітників ТОВ "Оріон", також була запрошена на зустріч. Ми із задоволенням прийняли запрошення від AquaMetro і не втратили надану можливість поспілкуватися з нашими іноземними колегами по реалізації продукції одного з найбільших підприємств в Європі що спеціалізується на випуску високоякісного метрологічного устаткування.

У рамках конференції швейцарські фахівці провели велику екскурсію по виробничих потужностях підприємства, розповіли про увесь технологічний ланцюжок виробництва метрологічного устаткування і приладів, починаючи від вступу сировини у виробництво до вступу готової продукції на склад. Особливий інтерес усіх учасників конференції викликали роботизовані виробничі ділянки, обладнані сучасними високоточними верстатами і механізмами.

На конференції розглядалися питання усе більш прогресуючого впливу інтернет-технологій на створення моделей нових видів лічильників і датчиків що виконують облік даних в on-line режимі реального часу. Зачіпалися питання цінової політики відносно офіційних дистриб'юторів.

Звичайно, поїздка не обмежилася  тільки ознайомленням з підприємством і новою продукцією. У рамках зміцнення міжнародної співпраці наша команда, разом з іншими учасниками конференції, вчинила захоплюючу екскурсію по вечірній Швейцарії.