З 01.02.2017р. розрахунок ціни товарів виконуватиметься по курсу НБУ

Шановні клієнти і партнери!

Поспішаємо повідомити Вас, що з 01 лютого 2017р. розрахунок фактичної ціни усіх наших товарів і послуг що мають ціновий еквівалент в іноземній валюті, виконуватиметься по курсу Національного Банку України для цієї валюти на момент оплати товару.

Рішення застосовувати в розрахунках вартості нашої продукції поточний курс валют Національного Банку, прийнято нами виключно з метою взаємної зручності взаєморозрахунків, простоти відстежування історії, динаміки і тенденції курсів валют, договірних стосунків, а так само, опосередковано, сприяє зниженню ціни наших товарів для Вас і Ваших клієнтів.

Взяли участь в міжнародній конференції дистриб'юторів AquaMetro 2016

З 6 по 7 вересня 2016 року в місті Тервиль (Швейцарія) проходила перша міжнародна конференція дилерів продукції AquaMetro. Представники AquaMetro з 17 країн світу зібралися, щоб познайомитися з новинками в асортименті підприємства і обговорити питання, що хвилюють їх.

Українська делегація, у складі 4-х ведучих співробітників ТОВ "Оріон", також була запрошена на зустріч. Ми із задоволенням прийняли запрошення від AquaMetro і не втратили надану можливість поспілкуватися з нашими іноземними колегами по реалізації продукції одного з найбільших підприємств в Європі що спеціалізується на випуску високоякісного метрологічного устаткування.

Комплексний підхід до європейських питань економії і обліку

Роблячи кроки до Європи, Україні доводиться стикатися з новими умовами ведення бізнесу та оплати праці. З приходом нових інвесторів вітчизняним підприємцям просто необхідно переглянути свою політику ведення бізнесу і знайти правильний підхід до економії коштів та оплати праці. Особливо гостро це питання піднімається у аграрному секторі, а саме у сфері паливно-мастильних матеріалів, де спостерігаються найбільші втрати. У протилежному випадку наші агровиробники та інші підприємства просто не зможуть витримати жорсткої конкуренції та корпоративного підходу іноземних компаній.

Прагнучи детально розібратися у цьому питанні, ми звернулися до директора та співзасновника ТОВ «ОРІОН» Андрія Венгловського. Його компанія не лише є ексклюзивним постачальником швейцарських систем обліку та контролю витрат палива, але й має свою власну стратегію економії, яка реалізується вже понад вісім років в Україні.

Підписання договору з ТОВ СП «НІБУЛОН».

Компанія «ОРІОН» завжди активно співпрацювала з сільськогосподарськими підприємствами України, адже аграрний комплекс у нашій державі є надзвичайно розвиненою та перспективною галуззю промисловості.

Наприкінці 2015 року ТОВ «ОРІОН» підписало з ТОВ СП «НІБУЛОН» договір на постачання та встановлення систем з обліку витрат пального. Слід відмітити, що це підприємство є одним з найбільших агро-промислових комплексів не лише в Україні, а й у Європі. Його філіали успішно функціонують по всій Україні.

Запропоновані системи складаються з проточних лічильників пального Aquametro, які підключаються до Комплексної експертно-аналітичної системи моніторингу транспорту WTM. На даному етапі вже підписані угоди між компаніями та успішно завершені роботи зі встановлення даних систем на транспортні засоби замовника.

У майбутньому компанія «ОРІОН» планує продовжувати співпрацю з численними сільськогосподарськими корпораціями України.

"Спільний проект Міністерства оборони та "ОРІОН"

Останні декілька років стали для нашої країни переломними. Навряд чи можна знайти сферу життя, якої б не торкнулися реформи та зміни. В першу чергу це стосується оборонного комплексу та збройних сил України. Щодня з бюджету держави виділяються чималі кошти на модернізацію та утримання армії, левова частка з яких відводиться на транспортне забезпечення оборонного комплексу. У непростій для нашої країни економічній ситуації, коли ціни на паливо сягають 20 гривень за літр, надзвичайної актуальності набуває питання зменшення витрат на пальне та економії фінансових ресурсів.

Перед тим, як відвідати завод у Швейцарії, компанія «Оріон» ретельно вивчила ідеї та побажання клієнтів для вдосконалення лічильників. Надзвичайно важливо знати потреби кінцевих споживачів, які безпосередньо працюють з даними продуктами. Під час зустрічі були представлені ці думки та відгуки, що допомогло представникам виробника краще зрозуміти потреби українського ринку.

Візит до Швейцарії

10 лютого 2016 року компанія «Оріон» відвідала завод «Aquametro» у Швейцарії. У рамках зустрічі представники компаній обговорювали перспективи подальшої співпраці, а також ділилися досвідом та новими ідеями у сфері контролю витрат палива.

Працівники заводу-виробника представили нову модель лічильників VZF II та розповіли про плани подальшої модернізації лінійки лічильників палива.

Перед тим, як відвідати завод у Швейцарії, компанія «Оріон» ретельно вивчила ідеї та побажання клієнтів для вдосконалення лічильників. Надзвичайно важливо знати потреби кінцевих споживачів, які безпосередньо працюють з даними продуктами. Під час зустрічі були представлені ці думки та відгуки, що допомогло представникам виробника краще зрозуміти потреби українського ринку.

У заключній частині зустрічі компанії обговорили плани майбутньої взаємовигідної співпраці та домовилися і надалі спільно працювати над інноваційними розробками, які б задовільнили попит на українському ринку.

Компанія «Aquametro» наголосила на важливості постійного діалогу з українським партнером. Це допомагає бути ближчим до клієнтів та залишатися у курсі останніх тенденцій. Варто відмітити, що Швейцарія була і залишається флагманом у сфері новітніх розробок та зразком якості товарів.

Весна

Скоро весна - найпродуктивніша пора в сільському господарстві. На даний час максимальне навантаження припадає на технічний парк сільськогосподарського підприємства і, відповідно, спричиняє найбільші витрати паливно-мастильних матеріалів.
Продуктивною ця пора є і для працівників, які використовують службову техніку у власних цілях - виконують "ліві замовлення" або зливають собі паливо і перепродають його.
Керівники підприємств постійно намагаються підвищити економічну ефективність виробництва, а нечесні працівники нівелюють ці зусилля.

Компанія "Оріон" пропонує рішення для боротьби з цією проблемою: встановлення лічильників палива та підключення до комплексної системи моніторингу транспорту. Це дозволить вам проконтролювати, скільки палива було спожито технікою, а система GPS-моніторингу допоможе контролювати, де саме знаходиться техніка.

Найкраще встановлювати дану систему взимку, коли техніка проходить підготовку до весняно-польових робіт і не використовується.

Новий рік

Шановні партнери!

Щиро дякуємо вам за співпрацю та вибір нашої компанії. Ми цінуємо кожного клієнта та завжди раді працювати для вас.

Напередодні чарівних новорічних та різдвяних свят хочемо побажати вам, щоб кожен з днів прийдешнього періоду був сповнений добра і щасливих моментів, став плідним часом для звершення задуманих планів та реалізації успішних проектів, підйому на нові щаблі розвитку і виконання бажань.

Сподіваємося, що у 2016 співпраця з нашою компанією ознаменується для вас успішною та взаємовигідною реалізацією нових вдалих проектів. І зі свого боку ми обов'язково докладемо для цього максимум зусиль.

З побажаннями благополуччя та душевного тепла, компанія «ОРІОН»

Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2015»

З 3 по 6 червня компанія «ОРІОН» брала участь у одній з наймасштабніших агропромислових виставок України - «АГРО-2015», що відбувалась на території Експоцентру України (ВДНГ).

Перший український форум інноваційних технологій Innotech 2015

Компанія «ОРІОН» візьме участь у  Першому українському форумі інноваційних технологій Innotech 2015, який проходитиме 9-11 квітня 2015 на території НСК «Олімпійський» за адресою: м.Київ, вул.Велика Васильківська, 55.
На виставці компанія представить хмарні рішення для управління бізнес процесами, лічильники палива від швейцарського заводу «Aquametro», а також Комплексну експертно-аналітичну систему моніторинги транспорту власної розробки WTM®.
Стенд «ОРІОН» А10 Ви зможете знайти у холі Чемпіонів.
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати наш стенд та ознайомитися з нашими розробками.

Європейські технології обліку

Ні для кого не таємниця, що Асоціація з Євросоюзом потягне за собою низку змін у звичній системі, за якою звикли жити і працювати більшість українських підприємств. Чим швидше господарі підприємств зрозуміють ці зміни та візьмуть їх до уваги, тим більше у них буде шансів зберегти бізнес конкурентоспроможним, рентабельним і прибутковим.

Імпортер року 2013

Шановні клієнти та партнери, поспішаємо поділитися з Вами останніми новинами.

За офіційними статистичними даними України, компанія ТОВ «ОРІОН» увійшла до числа найактивніших імпортерів України 2013 року, а також отримала Срібну нагороду у рейтингу імпортерів за сумою показників зовнішньоекономічної діяльності.

 

Менеджер з міжнародного продажу швейцарської компанії Aquametro AG, Мартін Хеес, пропонує до Вашої уваги новий погляд на питання контролю витрат дизельного палива.

Про те, як модернізація процесу вимірювання витрат палива на тракторах та сільськогосподарській техніці може економити Ваші гроші.

Будемо відвертими: хто знає реальні витрати палива своїх машин на годину або на гектар поля? В минулому це питання відходило на другий план. Однак, у наш час знання про витрати палива сільськогосподарськими машинами відіграє важливу роль в статті витрат підприємства. Крім того, для великих компаній, які не отримують податкових пільг, дуже важливо знати, скільки їхні машини споживають та як можна економити.
Якщо Ви поставили за мету знайти прилад для контролю витрат дизельного палива, найкращим рішенням, яке Ви знайдете, будуть прилади обліку витрат дизельного палива від компанії Aquametro. Для більшості сільськогосподарських машин правильний вибір - це DFM 8 EDM. 

Міф: головне - це контроль заправок та зливань.

Чи потрібен контроль заправок та зливань у системі контролю палива? Це питання неодноразово задають собі ті, хто мають відношення до систем контролю палива. Часто прибічники ДРП стверджують про однозначність, та, крім того, першочерговість таких показників, як заправка та зливання палива у баку.

А от у нашому випадку питання адресоване тим, хто хоче зупинити кражідки палива: чи ванто купувати такі дорогі «опудала» для водіїв, як датчики рівня палива?

"АгроПром - Полтава”

14-15 листопада 2013 року у м. Полтава відбулася VII міжрегіональна агропромислова виставка під назвою «АгроПром-Полтава». Компанія «Оріон» брала у ній активну участь.

Компанія «Оріон» брала в ній активну участь.

Також компанія «Оріон» представила експертно-аналітичну систему GPS моніторингу транспорту власної розробки - WTM. Дана програма привернула увагу великої кількості учасників та гостей виставки. Всі вони відмітили низку переваг цієї системи, а також її сучасність та актуальність.. 

Міф — швейцарські лічильники це ДОРОГО.

Міф 1.  Придбання та встановлення лічильників палива - це ДОРОГО.

Міф 2. Лічильники виробництва Швейцарії - це ДОРОГО.

Міф 3.  Датчик рівня палива (ДРП) набагато дешевше за лічильники палива.

Давайте зважимо всі «за» і «проти»

Компанія ОРІОН візьме участь у міжрегіональній виставці "АгроПром - Полтава”

Шановні партнери та клієнти!

Доводимо до Вашого відома, що 14-15 листопада 2013 року компанія ОРІОН візьме участь у VII міжрегіональній виставці-ярмарку «АгроПром — Полтава». Виставка будет присвячена сільськогосподарському обладнанню, а також різноманітним новинкам у сфері розвитку агропромислового комплексу. Запрошуємо усіх наших партнерів та клієнтів, що цікавляться новими розробками та проектами у сільському господарстві, відвідати дану виставку.

 

Міф про часте очищення лічильників.

Існує такий міф: "Лічильники необхідно регулярно чистити". Однак, давайте розбиратися. 

Робота паливної системи з лічильником витрат палива здійснюється таким чином. При вмиканні запалювання паливний насос закачує паливо в систему. Паливо з баку потрапляє на фільтр грубої очистки, на цьому етапі паливо очищується від крупних частинок сміття. Потім паливо проходить через фільтр тонкої очистки, тут воно очищуєтся від найменших часточок (5-10 мікрон, приблизно у тисячу раз менше пісчинки). І тільки після цього очищене паливо поступає на лічильник. Далі паливо поступає у систему впорскування, де відбувається розпилення та утворення паливно-повітряної суміші.

Безкоштовна доставка для всіх клієнтів!

З 7 жовтня 2013 року компанія ОРІОН вводить БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ лічильників Aquametro по всій Україні службою експерс-доставки Нова Пошта.

Безкоштовна доставка поширюється на увесь перелік товарів, що продаються компанією ОРІОН.

Відправлення щодня з понеділка до п’ятниці. Перелік відділень можна знайти на сайті Нової Пошти.

Міфи про «точність» показників датчиків рівня топлива для ємностей (ДРП)

Отже, мова піде про ТОЧНІСТЬ вимірювання рівня датчиками рівня палива (ДРП), що встановлюються на авто. Мова про датчики у ємностях: Омніком, Стріла, Техтонон, Epsilon та подібні до них. 
Усі виробники пишуть похибку 1%, (хтось трошки більше або менше - у кого залишки совісті є, у кого зовсім не лишилося - до 0.1% ). 
Стверджуємо, що похибка таких датчиків за будь-яких умов використання на авто становить понад 10%.
У інших випадках доходить і до 20%.

Міжнародна виставка «Агро-Сумщина - 2013»

17 серпня  на території держпідприємства «Сумський селекційний центр» біля села Сад Сумського району проходила Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок «Агро-Сумщина — 2013», у якій брала участь наша компанія.

Ця виставка-ярмарок – одна із найголовніших подій у житті області, вона презентувала агропромисловий потенціал Сумщини як на території України, так і на міжнародному рівні. У цьому році виставка розмістилась на 12 гектарах відкритої площі.

Новинка - витратомір серії CONTOIL®DFM 12ECO.

Шановні клієнти ТОВ «ОРІОН».

Компанія «ОРІОН» уважно стежить за новинками та розробками у сфері контролю витрат палива та пропонує своїм клієнтам найактуальніші та свіжі рішення у даній галузі. 

Витратомір серії CONTOIL® DFM 12 ECO - оптимальний вибір за суперціною для контролю витрат палива до 600 л/г. Досягайте своїх економічних цілей!

Компанія Aquametro провела випробування системи моніторингу WTM

Компанія Aquametro з 19.08.2012 до 20.12.2012 провела випробування системи моніторингу WTM щодо точного зчитування та обробки даних з лічильників серії Contoil©.

За результатами випробувань компанія Aquametro рекомендує використовувати систему моніторингу WTM сумісно з лічильниками Contoil© таких типів:

VZP 4/8; VZD 4/8; DFM 8D; DFM 8D ECO; DFM 8S; VZF 15-50; VZO 4/8 RE 0.1; VZO 15-50 RV; VZO 4/8 OEM;

Новинка - витратомір серії CONTOIL®DFM ECO.

Можливість вимірювати витрати палива за доступною ціною, використовуючи прилади високої якості та з високою точністю вимірювань.

Компанія «ОРІОН» уважно стежить за новинками та розробками у сфері контролю витрат палива та пропонує своїм клієнтам найактуальніші та найсвіжіші рішення у даній галузі. 

Витратомір серії CONTOIL® DFM ECO - оптимальний вибір за суперціною для контролю витрат палива. Досягайте своїх економічних цілей!

 

Ласкаво просимо до моніторингу (Welcome To Monitoring) WTM.

Шановні партнери та клієнти.   

Протягом останніх двох років компанія «ОРІОН-СІТІ», яка є структурним підрозділом нашої компанії, розробляла систему моніторингу транспорту та витрат палива WTM (Welcome To Monitoring).

З жовтня 2012 року система проходила випробування на великих підприємствах України, таких як ВАТ «Запоріжсталь», де показала себе з найкращого боку.

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ

Шановні партнери та клієнти компанії ТОВ «ОРІОН»

Колектив ТОВ «ОРІОН» вітає Вас з Новтм 2013 роком та Різдвом Христовим!

Хочемо побажати, аби у цьому році супутниками для Вас стали нові здобутки, успішні справи та починання. 

Підвищення цін на продукцію Aquametro

Щиро висловлюємо Вам свою повагу та подяку за співпрацю з Вами протягом багатьох років. За цей час ми змогли з Вами налагодити взаємовигідні партнерські відносини у сфері реалізації продуктів відомого виробника витратомірів Aquametro. Час йде, змінюється економічна ситуація у світі, удосконалюється продукція та покращуються технології.

Корпоративна відповідальність - девіз нашої роботи!

Корпоративна відповідальність компанії "Оріон" - це вагома складова системи цінностей, що вказує на готовність підприємства брати відповідальність перед користувачами продуктом, розуміти потреби ринку та кінцевого споживача, а також якісно відповідати на усі виклики часу, у якому воно функціонує. Така відповідальність впливає на діяльність компанії та формує її позитивний імідж та, відповідно, імідж тих компаній, які вона представляє в Україні.

Захисні корпуси для лічильників CONTOIL®

 

Компанією “Оріон” розроблені захисні корпуси для лічильників CONTOIL® VZO-4 / VZO-8 та VZO-4 OEM / VZO-8 OEM швейцарської компанії Aquametro AG.

Корпуси захищають витратоміри від механічних впливів, перешкоджають впливу магнітних полів на датчик, спрощують монтаж та вибір місця для встановлення витратоміра.

Монтажний комплект для лічильників Aquametro

Компанія ОРІОН розробила універсальний монтажний комплект, передбачений для встановлення лічильників палива CONTOIL® швейцарської компанії Aquametro AG.

До складу монтажного комплекту входять усі необхідні фітинги, які дозволяють встановити лічильники за тупиковою схемою підключення на більшість двигунів, обладнаних механічною паливною системою.

На даний момент комплекти випускаються для моделей VZO-4, VZO-8, VZO-4 ОЕМ та VZO-8 ОЕМ.

Китайські "клони" швейцарських лічильників

Останнім часом стали почастішали випадки, коли під виглядом лічильників компанії Aquametro — швейцарського виробника зі світовим іменем — стали продаватися їхні «клони» невідомого виробництва. Нам неодноразово стали надходити дзвінки зі скаргами та претензіями до якості приладів від підприємств, які їх придбали.

Внесення продукції "AquaMetro" AG до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки в Україні.

Раді повідомити нашим клієнтам та партнерам, що компанія «Оріон» успішно провела та завершила процедуру внесення вимірювальних приладів виробництва швейцарського заводу "AquaMetro" AG до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки в Україні.

Розширення асортименту

Спеціально для всіх клієнтів асортимент компанії доповнився паливороздавальними колонками, різноманітними типами підігрівачів дизельного палива, а також різними паливними фільтрами для дизельного палива та бензину.

Виставка у Полтаві

17– 18 листопада 2011 року у місті Полтава, Україна, проходила Всеукраїнська спеціалізована агропромислова виставка «АгроПром-Полтава», у якій також брала участь компанія «Оріон».

 

Міжнародна агропромислова виставка

VIII Міжнародна агропромислова виставка

АГРОФОРУМ 2011

Це щорічна агропромислова виставка, яка проводиться з 2004 року.

Основними тематичними розділами агровиставки були вітчизняна та іноземна сільськогосподарська техніка; різноманітне обладнання для ведення сільськогосподарських робіт; сучасні технології для вирощування та переробки сільськогосподарських культур та багато іншого.

Агровиставка "АгроПром" Полтава

VIII МІЖРЕГІОНАЛЬНА ВИСТАВКА
«АгроПром» Полтава

Компанія «Оріон» повідомляє про те, що братиме участь у VIII міжрегіональній агропромисловій виставці «АгроПром», яка буде проходити у м. Полтава, Україна, 17 та 18 листопада 2011г.

Сертифікат затвердження засобів вимірювальної техніки

Компанія «Оріон» почала процедуру внесення вимірювальних приладів "AquaMetro" AG до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки.

Сертифікація лічильників палива у відповідності до "УкрСЕПРО"

Компанія «Оріон» отримала офіційний лист від державного підприємства «Кримський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», у якому повідоляється про те, що витратоміри для нафтопродуктів типів VZO, VZD, VZP, VZF, VZOA, VZFA, DFM, виробник — компанія «Aquametro AG» (Швейцарія), не входять до «Переліку продукції, що підлягає обов’яковій сертифікації в Україні» (затверджений наказом Дежрспоживчстандарту України від 01.02.05р. зі змінами).

Тестування кожного пристрою

Повідомляємо Вам про те, що для підвищення ефективності роботи, а також з метою усунення можливих проблем з лічильниками виробництва компанії «AquaMetro», з 1-го жовтня 2011 року компанія «Оріон» буде здійснювати обов’язкову перевірку та тестування кожного пристрою, що надходить нам.

Виставка-ярмарок "Агро-Сумщина-2011"

17 вересня 2011 року у селищі Сад, Сумського району, проходила агропромислова виставка-ярмарок під назвою «Агро-Сумщина-2011».

Конференція з представником заводу "Aquametro AG"

27 серпня 2011 г. у центральному офісі компанії «Оріон» пройшла конференція, на яку були запрошені директор відділу маркетингу та продажу Швейцарської компанії «Aquametro AG» Мартін Хісс, партнери з багатьох міст України, щоб зкоординувати свої дії та вивчити нові конструктивні особливості продукції компанії.

Поява "псевдодилерів"

Повідомляємо про те, що останнім часом на ринку України стали частими випадки появи так званих  «псевдодилерів», а також недобросовісних компанійякі надають некоректну інформацію про ціни на продукцію компанії «AquaMetro», представляючись при цьому компанією «Оріон».

Семінар для дилерів компанії

Поспішаємо повідомити про те, що 27 серпня 2011 року, з метою підвищення ефективності роботи дилерської мережі, компанія «Оріон» проведе семінар для дилерів та зустріч з представником швейцарського заводу «AquaMetro AG».

На семінарі будуть обговорюватися питання, що стосуються встановлення лічильників палива та усунення можливих проблем, що виникають з витратомірами, а також будуть представлені нові розробки заводу «AquaMetro» у сфері вимірювальної техніки.

Новий сайт компанії "Оріон"

Раді бачити Вас на нашому новому офіційному сайті!

 

Поспішаємо повідомити Вам про те, що для Вашої зручності та з метою надання більш детальної інформації для наших партнерів та клієнтів, нами був повністю оновлений офіційний сайт. Тепер на офіційному сайті компанії «Оріон» Ви зможете знайти докладну інформацію про нашу продукцію, про типи лічильників палива та їхні основні характеристики, а також детальні дані про наших дилерів по всій Україні. Сподіваємося, наш новий сайт допоможе Вам отримати відповіді на можливі питання!

 

З повагою,

Компанія «Оріон»

Виставка "Агрофорум 2011"

VIII МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА
„АГРОФОРУМ 2011”

Компанія «Оріон» візьме участь у VIII міжнародній агропромисловій виставці «Агрофорум 2011» у Києві.

Підписатися на Front page feed